+90 312 287 70 01 Pt - Cu 09:00 - 18:00 Tepe Prime İş Merkezi B Blok 75 Çankaya Ankara
Sertifika
ISO 9001:2008
Çoklu Platform Desteği
Web, Android, İos
7/24 Whatsapp Destek
Hemen Teklif AlınSon teknoloji

Dijital alanda teknolojiden tasarıma, stratejiden, operasyona kadar her türlü hizmeti veren 4N Bilişim şirketinin uzmanlarına göre, bireylerin ve şirketlerin yaşam tarzını da etkileyecektir.

İstikrarlı Hizmet

Geleceğe sağlam ve istikrarlı adımlarla yürüdüklerini ifade eden 4N Bilişim uzmanları her çalışmamızda görevlerini eksiksiz olarak yerine getiriyorlar.

Kaliteli Personel

Müşteri istekleri, uygunluk denetimleri, yetkinlik ve eğitim, risk ve kontrol edilebilen verilerle 4N bilişim uzmanları en iyi desteği vermeye her zaman hazırdır.

Sorumluluk

4N Bilişim'in uzmanları, yerine getirilmesi gereken görevlerle ve zamanında yapılması gereken işlerle, her zaman sektörün öncü firması olmak için çalışmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir.

Müşteri beklentilerini sağlamak için, mükemmel bir çalışma ortamına sahip olmak ve sürekli iyileşme başarısına ulaşmaktır.

Tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, önyargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

Vizyonumuz

4N Takip Sistemi, müşteri memnuniyetini esas alarak, imalat sektöründe kendine yer açmayı hedeflemiştir. 

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleşip, geniş kitlelere ulaşılabilecek, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnnuniyetini en üst düzeyde tutmak. 

Kalite, maliyet, fiyat, teslim süresi ve çalışanlarının huzuru açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır. 

Hakkında

Güçlü kadrosuyla iletişim ihtiyaçlarınıza teknolojik çözümler sunmaktadır. İşletme giderlerini kontrol altına alarak, verimliliği artıran mobil iş çözümleri sunmaktadır.

Mobil takip konusunda başarılı kadrosu ve ihtiyaçlarınızı aşarak karşılayan sektörel çözümleriyle işletmenize önemli ölçüde katkıda bulunur. Gelir ve hizmet kalitesini arttıran hizmetleriyle rekabette avantaj, maliyetlerde tasarruf sağlar.

Yenilikçi ve esnek çözümleriyle farklılıklar sunan 4N, güçlü altyapısı ile sektörde kalıcı bir üstünlük kurabilecek çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyetini Ön Plana Alarak 2014'ten Bu Yana Sizinle Birlikte Çalışıyoruz.